270121P4650R0JE
- Артикул производителя:
- 270121P4650R0JE
- Краткое описание:
- 121W 50 OHMS VIT 5%
- Power (Watts) :
- 121W
- Resistance :
- 50 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
- Temperature Coefficient :
- ±260ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%