RWST50373C3901JB01
- Артикул производителя:
- RWST50373C3901JB01
- Производитель/Бренд:
- Vishay Sfernice
- Краткое описание:
- SFERNICE FIXED RESISTORS
- Производитель :
- Vishay Sfernice
- Категория товара :
- Chassis Mount Resistors
- Coating, Housing Type :
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Lead Style :
- Solder Lugs
- Mounting Feature :
- Brackets (not included)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 450°C
- Package / Case :
- Radial, Tubular
- Power (Watts) :
- 700W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 3.9 kOhms
- Size / Dimension :
- 2.087" Dia x 14.685" L (53.00mm x 373.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±75ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%