RWST50373C4702JB01
- Артикул производителя:
- RWST50373C4702JB01
- Краткое описание:
- SFERNICE FIXED RESISTORS
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 450°C
- Power (Watts) :
- 700W
- Resistance :
- 47 kOhms
- Size / Dimension :
- 2.087" Dia x 14.685" L (53.00mm x 373.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±75ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%