RA30250C680R0KB00
- Артикул производителя:
- RA30250C680R0KB00
- Производитель/Бренд:
- Vishay Sfernice
- Краткое описание:
- RA 30X250 CS 680U 10% BO2NA
- Производитель :
- Vishay Sfernice
- Категория товара :
- Chassis Mount Resistors
- Coating, Housing Type :
- Ceramic
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Lead Style :
- Solder Lugs
- Mounting Feature :
- Brackets (not included)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Package / Case :
- Radial, Tubular
- Power (Watts) :
- 180W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 680 Ohms
- Size / Dimension :
- 1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm)
- Temperature Coefficient :
- Tolerance :
- ±10%