RWST30250C1203JB00
- Артикул производителя:
- RWST30250C1203JB00
- Краткое описание:
- SFERNICE FIXED RESISTORS
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 450°C
- Power (Watts) :
- 280W
- Resistance :
- 120 kOhms
- Size / Dimension :
- 1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±75ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%