RWST25138B4700JB00
- Артикул производителя:
- RWST25138B4700JB00
- Производитель/Бренд:
- Vishay Sfernice
- Краткое описание:
- RWST 25X138 B 470U 5% BO6NA
- Производитель :
- Vishay Sfernice
- Категория товара :
- Chassis Mount Resistors
- Coating, Housing Type :
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- Lead Style :
- Solder Lugs
- Mounting Feature :
- Brackets (not included)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Package / Case :
- Radial, Tubular
- Power (Watts) :
- 110W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 470 Ohms
- Size / Dimension :
- 1.102" Dia x 5.433" L (28.00mm x 138.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±75ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%