RER55F2870MCSL
- Артикул производителя:
- RER55F2870MCSL
- Краткое описание:
- RES CHAS MNT 287 OHM 1% 30W
- Failure Rate :
- M (1%)
- Height - Seated (Max) :
- 0.625" (15.87mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Power (Watts) :
- 30W
- Resistance :
- 287 Ohms
- Size / Dimension :
- 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
- Temperature Coefficient :
- ±20ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%