RER70F36R5RC02
- Артикул производителя:
- RER70F36R5RC02
- Краткое описание:
- RES CHAS MNT 36.5 OHM 1% 20W
- Failure Rate :
- R (0.01%)
- Height - Seated (Max) :
- 0.561" (14.25mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Power (Watts) :
- 20W
- Resistance :
- 36.5 Ohms
- Size / Dimension :
- 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
- Temperature Coefficient :
- ±20ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%