RER65F51R1PCSL
- Артикул производителя:
- RER65F51R1PCSL
- Краткое описание:
- RES CHAS MNT 51.1 OHM 1% 10W
- Failure Rate :
- P (0.1%)
- Height - Seated (Max) :
- 0.405" (10.29mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Power (Watts) :
- 10W
- Resistance :
- 51.1 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
- Temperature Coefficient :
- ±20ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%