RER60F2870RC02
- Артикул производителя:
- RER60F2870RC02
- Краткое описание:
- RES CHAS MNT 287 OHM 1% 5W
- Failure Rate :
- R (0.01%)
- Features :
- Military, Moisture Resistant
- Height - Seated (Max) :
- 0.335" (8.51mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Power (Watts) :
- 5W
- Resistance :
- 287 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
- Temperature Coefficient :
- ±20ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%