RW13X70A471JB23
- Артикул производителя:
- RW13X70A471JB23
- Производитель/Бренд:
- Vishay Sfernice
- Краткое описание:
- RES CHAS MNT 470 OHM 5% 28W
- Производитель :
- Vishay Sfernice
- Категория товара :
- Chassis Mount Resistors
- Coating, Housing Type :
- Vitreous Enamel Coated
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Flame Proof, Safety
- Height - Seated (Max) :
- Lead Style :
- Solder Lugs
- Mounting Feature :
- Brackets (not included)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 450°C
- Package / Case :
- Radial, Tubular
- Power (Watts) :
- 28W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 470 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.630" Dia x 2.756" L (16.00mm x 70.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±75ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%