Y00261R50000B0L
- Артикул производителя:
- Y00261R50000B0L
- Краткое описание:
- RES CHAS MNT 1.5 OHM 0.1% 5W
- Height - Seated (Max) :
- 0.450" (11.43mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 5W
- Resistance :
- 1.5 Ohms
- Size / Dimension :
- 1.030" L x 0.312" W (26.16mm x 7.93mm)
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%