AHA80AFB-287R
- Артикул производителя:
- AHA80AFB-287R
- Краткое описание:
- RESISTOR CHASSIS MOUNT 287 OHM 1
- Height - Seated (Max) :
- 1.024" (26.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Power (Watts) :
- 80W
- Resistance :
- 287 Ohms
- Size / Dimension :
- 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%