FVT02506E2K500JE
Артикул производителя:
FVT02506E2K500JE
Краткое описание:
RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 25W
Operating Temperature :
-55°C ~ 350°C
Power (Watts) :
25W
Resistance :
2.5 kOhms
Size / Dimension :
0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Temperature Coefficient :
±260ppm/°C
Tolerance :
±5%