FVT02506E750R0JE
Артикул производителя:
FVT02506E750R0JE
Краткое описание:
RES CHAS MNT 750 OHM 5% 25W
Operating Temperature :
-55°C ~ 350°C
Power (Watts) :
25W
Resistance :
750 Ohms
Size / Dimension :
0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Temperature Coefficient :
±260ppm/°C
Tolerance :
±5%