FVTS10R1E500R0JE
Артикул производителя:
FVTS10R1E500R0JE
Краткое описание:
RES CHAS MNT 500 OHM 5% 12W
Operating Temperature :
-55°C ~ 350°C
Power (Watts) :
12W
Resistance :
500 Ohms
Size / Dimension :
0.313" Dia x 1.750" L (7.94mm x 44.45mm)
Temperature Coefficient :
±260ppm/°C
Tolerance :
±5%