FVTS05R2E750R0JE
Артикул производителя:
FVTS05R2E750R0JE
Краткое описание:
RES CHAS MNT 750 OHM 5% 5W
Operating Temperature :
-55°C ~ 350°C
Power (Watts) :
5W
Resistance :
750 Ohms
Size / Dimension :
0.313" Dia x 1.000" L (7.94mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient :
±260ppm/°C
Tolerance :
±5%