AHA50AFB-8R66
Артикул производителя:
AHA50AFB-8R66
Краткое описание:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 8.66 OHM
Height - Seated (Max) :
0.650" (16.50mm)
Lead Style :
Solder Lugs
Operating Temperature :
-55°C ~ 250°C
Power (Watts) :
50W
Resistance :
8.66 Ohms
Size / Dimension :
1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%