AHA50AFB-5R36
- Артикул производителя:
- AHA50AFB-5R36
- Краткое описание:
- RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.36 OHM
- Height - Seated (Max) :
- 0.650" (16.50mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Power (Watts) :
- 50W
- Resistance :
- 5.36 Ohms
- Size / Dimension :
- 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%