AHA25AFB-3R65
- Артикул производителя:
- AHA25AFB-3R65
- Краткое описание:
- RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.65 OHM
- Height - Seated (Max) :
- 0.587" (14.90mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Power (Watts) :
- 25W
- Resistance :
- 3.65 Ohms
- Size / Dimension :
- 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%