TE80B2K2J
- Артикул производителя:
- TE80B2K2J
- Производитель/Бренд:
- TE Application Tooling
- Краткое описание:
- TE 80W 2K2 5% BRACKET
- Производитель :
- TE Application Tooling
- Категория товара :
- Chassis Mount Resistors
- Coating, Housing Type :
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Flame Proof, Safety
- Height - Seated (Max) :
- 2.520" (64.00mm)
- Lead Style :
- Solder Lugs
- Mounting Feature :
- Brackets
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- Radial, Tubular
- Power (Watts) :
- 80W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 2.2 kOhms
- Size / Dimension :
- 1.102" Dia x 5.984" L (28.00mm x 152.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%