CJH3000J22RJ
- Артикул производителя:
- CJH3000J22RJ
- Производитель/Бренд:
- TE Application Tooling
- Краткое описание:
- CJH 3000W 22R 5% LEAD
- Производитель :
- TE Application Tooling
- Категория товара :
- Chassis Mount Resistors
- Coating, Housing Type :
- Aluminum
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 2.087" (53.00mm)
- Lead Style :
- Wire Leads
- Mounting Feature :
- Flanges
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 250°C
- Package / Case :
- Rectangular, Wire Leads
- Power (Watts) :
- 3000W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 22 Ohms
- Size / Dimension :
- 15.748" L x 4.055" W (400.00mm x 103.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%