TE1200B4R7J
- Артикул производителя:
- TE1200B4R7J
- Краткое описание:
- RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 1200W
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 225°C
- Power (Watts) :
- 1200W
- Resistance :
- 4.7 Ohms
- Size / Dimension :
- 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±440ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%