HSA5014RJ
- Артикул производителя:
- HSA5014RJ
- Производитель/Бренд:
- TE Application Tooling
- Краткое описание:
- RES CHAS MNT 14 OHM 5% 50W
- Производитель :
- TE Application Tooling
- Категория товара :
- Chassis Mount Resistors
- Coating, Housing Type :
- Aluminum
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 0.669" (17.00mm)
- Lead Style :
- Solder Lugs
- Mounting Feature :
- Flanges
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Package / Case :
- Axial, Box
- Power (Watts) :
- 50W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 14 Ohms
- Size / Dimension :
- 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%