E-1048-8D5-C0A0-0U3-25A
- Артикул производителя:
- E-1048-8D5-C0A0-0U3-25A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 25A
- Load Current :
- 25 A
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Input :
- 12 ~ 24VDC
- Voltage - Load :
- 8.5 V ~ 32 V