E-1048-8C5-C3A4V0-4U3-10A
- Артикул производителя:
- E-1048-8C5-C3A4V0-4U3-10A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 10A
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Solid State Relays
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 10 A
- Mounting Type :
- Socketable
- On-State Resistance (Max) :
- Output Type :
- DC
- Package / Case :
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- Termination Style :
- Plug In
- Voltage - Input :
- 12 ~ 24VDC
- Voltage - Load :
- 8.5 V ~ 32 V