AQB1A1-ZT18/30VDC
Артикул производителя:
AQB1A1-ZT18/30VDC
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
SSR RELAY SPST-NO 1A 75-125V
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
Solid State Relays
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
1 A
Mounting Type :
Through Hole
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
4-SIP
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
4-SIP
Termination Style :
PC Pin
Voltage - Input :
18 ~ 30VDC
Voltage - Load :
75 V ~ 125 V