E-1048-8I3-C3D1V0-4U3-15A
- Артикул производителя:
- E-1048-8I3-C3D1V0-4U3-15A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 15A
- Load Current :
- 15 A
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Voltage - Input :
- 9 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 12 V ~ 24 V