RGS1A60D75KKE
- Артикул производителя:
- RGS1A60D75KKE
- Производитель/Бренд:
- Carlo Gavazzi Inc.
- Краткое описание:
- 1PH-E-SSRLY-IN:DC SRW-OUT:ZC 600
- Производитель :
- Carlo Gavazzi Inc.
- Категория товара :
- Solid State Relays
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 75 A
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- On-State Resistance (Max) :
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Input :
- 4 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 42 V ~ 660 V