ASR-SV480A20ZY-LM
Артикул производителя:
ASR-SV480A20ZY-LM
Производитель/Бренд:
Altran Magnetics, LLC
Краткое описание:
DIN-RAIL HEATSINK INTEGRATED SSR
Производитель :
Altran Magnetics, LLC
Категория товара :
Solid State Relays
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
20 A
Mounting Type :
DIN Rail
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
90 ~ 280VAC
Voltage - Load :
24 V ~ 530 V