ASR-SN240D100ZW-LMU
Артикул производителя:
ASR-SN240D100ZW-LMU
Производитель/Бренд:
Altran Magnetics, LLC
Краткое описание:
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Производитель :
Altran Magnetics, LLC
Категория товара :
Solid State Relays
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
100 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
3 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V