ASR-SN480D80ZW-L
Артикул производителя:
ASR-SN480D80ZW-L
Load Current :
80 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Voltage - Input :
3 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 530 V