SSR3T-480D10R
- Артикул производителя:
- SSR3T-480D10R
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
- Краткое описание:
- 3PHSERS-TRI,PANL MNT,10A,480VAC,
- Производитель :
- Категория товара :
- Solid State Relays
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 10 A
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- On-State Resistance (Max) :
- Output Type :
- AC
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Input :
- 4 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 48 V ~ 480 V