AQR20A1-S-Z4/6VDC
Артикул производителя:
AQR20A1-S-Z4/6VDC
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
SSR RELAY SPST-NO 20A 75-125V
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
Solid State Relays
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
20 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Hockey Puck
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
4 ~ 6VDC
Voltage - Load :
75 V ~ 125 V