ASR-SI480A100RY-LHU
- Артикул производителя:
- ASR-SI480A100RY-LHU
- Краткое описание:
- SINGLE PHASE PANEL MOUNTED AC TO
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 100 A
- Output Type :
- AC
- Package / Case :
- Hockey Puck
- Voltage - Input :
- 90 ~ 280VAC
- Voltage - Load :
- 48 V ~ 530 V