ASR-SID240D50ZL-S
- Артикул производителя:
- ASR-SID240D50ZL-S
- Краткое описание:
- DUAL POLE PANEL MOUNTED DC TO AC
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A) x 2
- Load Current :
- 50 A
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Package / Case :
- Module
- Voltage - Input :
- 4 ~ 15VDC
- Voltage - Load :
- 24 V ~ 280 V