ASR-SV240D10ZW-LM
Артикул производителя:
ASR-SV240D10ZW-LM
Load Current :
10 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V