ASR-SI240D25ZW-LP
- Артикул производителя:
- ASR-SI240D25ZW-LP
- Производитель/Бренд:
- Altran Magnetics, LLC
- Краткое описание:
- SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
- Производитель :
- Altran Magnetics, LLC
- Категория товара :
- Solid State Relays
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 25 A
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- On-State Resistance (Max) :
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Package / Case :
- Hockey Puck
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Input :
- 4 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 48 V ~ 280 V