RM1A48D75
Артикул производителя:
RM1A48D75
Производитель/Бренд:
Carlo Gavazzi Inc.
Краткое описание:
SSR RELAY SPST-NO 75A 42-530V
Производитель :
Carlo Gavazzi Inc.
Категория товара :
Solid State Relays
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
75 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Hockey Puck
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
42 V ~ 530 V