7S.63.9.048.0211
- Артикул производителя:
- 7S.63.9.048.0211
- Краткое описание:
- SFTY RLY GUIDE 2NO+1NC 6A 48VDC
- Coil Voltage :
- 48VDC
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Must Operate Voltage :
- 40.8 VDC
- Must Release Voltage :
- 4.8 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Switching Voltage :
- 250VAC - Nom