7S.16.8.230.5420
- Артикул производителя:
- 7S.16.8.230.5420
- Краткое описание:
- SFTY RLY GUIDE 4NO+2NC 6A 230VAC
- Coil Voltage :
- 230VAC
- Contact Form :
- 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B)
- Contact Material :
- Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Must Operate Voltage :
- 195 VAC
- Must Release Voltage :
- 23 VAC
- Operate Time :
- 12 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Release Time :
- 10 ms
- Switching Voltage :
- 250VAC - Nom