7S.12.9.012.5110
- Артикул производителя:
- 7S.12.9.012.5110
- Краткое описание:
- SFTY RLY GUIDE 1NO+1NC 6A 12VDC
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
- Contact Material :
- Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Must Operate Voltage :
- 9.6 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operate Time :
- 7 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Release Time :
- 11 ms
- Switching Voltage :
- 250VAC - Nom