7S.12.8.230.5110
- Артикул производителя:
- 7S.12.8.230.5110
- Производитель/Бренд:
- Finder Relays, Inc.
- Краткое описание:
- SFTY RLY GUIDE 1NO+1NC 6A 230VAC
- Производитель :
- Finder Relays, Inc.
- Категория товара :
- Safety Relays
- Coil Voltage :
- 230VAC
- Contact Form :
- DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
- Contact Material :
- Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Features :
- Lighted Indicator
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- 195 VAC
- Must Release Voltage :
- 23 VAC
- Operate Time :
- 7 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 11 ms
- Switching Voltage :
- 250VAC - Nom