SR06AM110
- Артикул производителя:
- SR06AM110
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- RELAY SAFETY 3PST 4A 110V
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Safety Relays
- Coil Voltage :
- 110VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 4 A
- Features :
- Lighted Indicator
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operate Time :
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- Switching Voltage :
- 250VAC, 30VDC - Max