SF2D-DC24V
- Артикул производителя:
- SF2D-DC24V
- Краткое описание:
- RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Material :
- Silver Tin Oxide (AgSnO)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Must Operate Voltage :
- 14.4 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 440VAC, 30VDC - Max