7S.34.8.120.4310
- Артикул производителя:
- 7S.34.8.120.4310
- Производитель/Бренд:
- Finder Relays, Inc.
- Краткое описание:
- SFTY RLY GUIDE 3NO+1NC 6A 120VAC
- Производитель :
- Finder Relays, Inc.
- Категория товара :
- Safety Relays
- Coil Voltage :
- 120VAC
- Contact Form :
- 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
- Contact Material :
- Silver Tin Oxide (AgSnO)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Features :
- Lighted Indicator
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- 93 VAC
- Must Release Voltage :
- 12 VAC
- Operate Time :
- 12 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 10 ms
- Switching Voltage :
- 250VAC - Nom