7S.34.8.230.4220
- Артикул производителя:
- 7S.34.8.230.4220
- Краткое описание:
- SFTY RLY GUIDE 2NO+2NC 6A 230VAC
- Coil Voltage :
- 230VAC
- Contact Form :
- 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Must Operate Voltage :
- 195 VAC
- Must Release Voltage :
- 23 VAC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Switching Voltage :
- 250VAC - Nom