SFY3-DC18V
- Артикул производителя:
- SFY3-DC18V
- Краткое описание:
- RELAY SAFETY 4PST 6A 18V
- Coil Voltage :
- 18VDC
- Contact Form :
- 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Must Operate Voltage :
- 13.5 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.7 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Switching Voltage :
- 250VAC, 30VDC - Max