V23047-A1110-A511
- Артикул производителя:
- V23047-A1110-A511
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
- Краткое описание:
- RELAY SAFETY DPST 6A 110V
- Производитель :
- Категория товара :
- Safety Relays
- Coil Voltage :
- 110VDC
- Contact Form :
- DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
- Contact Material :
- Silver Nickel (AgNi)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Features :
- Sealed - Fully
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 82.5 VDC
- Must Release Voltage :
- 11 VDC
- Operate Time :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- Switching Voltage :
- 400VAC - Max