SFY4-DC24V
- Артикул производителя:
- SFY4-DC24V
- Краткое описание:
- RELAY SAFETY 6PST 6A 24V
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 6 A
- Must Operate Voltage :
- 18 VDC
- Must Release Voltage :
- 3.6 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Switching Voltage :
- 250VAC, 30VDC - Max